התחבר
פנה לנציג שירות למענה מקצועי
שם דוא"ל
שלחו


מוצר לעיבוד מתכות, ובעיקר אלומיניום. מכיל תוסף מיוחד, ND, המסתפח במהירות לפני האלומיניום, שומר בפני חלודה, ומוריד את מקדם החיכוך אלומיניום-אלומיניום ופלדה-אלומיניום. מתאים לכל הפעולות השונות של עיבוד אלומיניום וגם למתכות אחרות, כגון: פלדת אל-חלד, פליז, ארד, טיטניום ופלדה מגולוונת.

דף מוצר

דלטן 20 היינו שמן חיתוך לעיבוד שבבי המכיל תוספים מיוחדים המקנים לו תכונות שימון וסיכה בלחצים גבוהים וכושר קירור מעולה. דלטן 20 אינו מכיל -111טריכלורואתן ותוספי כלור ואי לכך ידידותי לסביבה ולעובד.

דף מוצר

דלטן 36 ודלפן 47 הינם שמני חיתוך המומלצים לשימוש נרחב לפעולות חיתוך במכונות כלים עבור כל סוגי הפלדות. דלטן 140 הינו שמן דליל מאוד המכיל תוספים על בסיס כלור גופרית, גופרית פעילה ושומן צימחי.

דף מוצר

דלטן אקו MD ודלטן אקו HD הינם שמני חיתוך חדישים, נטולי תוספים על בסיס כלור, ולכן ידידותיים לעובד ולסביבה. דלטן אקו MD-12 ודלטן אקו HD-12 הינם שמנים מינרלים דלילים ומיוחדים שעברו תהליך מימניזציה )HYDROTREATED(. תהליך זה מקנה לשמן יתרונות של שמן סינתטי )מסוג PAO( בלחץ אדים נמוך, נקודת הבזקה גבוהה ועמידות מוגברת לחימצון. השמן מכיל תוסף חדיש מסוג אסטר סינתטי ללחצים מוגברים ומכיל גופרית. השמן לא מכיל תוסף על בסיס כלור מהדור הישן ולכן ידידותי מאד לעובד ולסביבה.

דף מוצר

שמני חיתוך לעיבוד אלומיניום וסגסוגותיו המצטיינים בשמנוניות גבוהה למניעת הדבקות השבבים לסכין החיתוך, דבר המבטיח גימור מעולה.מתאימים גם לפעולות השחזה של מתכות ברזליות הודות לצמיגותם הנמוכה. דלפול 22H מתאים במיוחד לקירור ושימון ספינדלים במכונות לעיבוד שבבי.

דף מוצר

שמן לעיבוד מתכות ולפעולות מתיחה והטבעה. מכיל כמות גדולה של חומרים פעילים. מתאים לעבודה בלחצים גבוהים ובתחום טמפרטורה רחב מאד. בעל סיכות גבוהה ויכולת הידבקות טובה לחלקים המעובדים.

דף מוצר

שמן למתיחה מעולה, המאפשר ביצוע של כל סוגי המתיחות, כולל מתיחת המתכות הקשות ביותר. הוא מיועד בעיקר עבור המתכות הברזליות, אך ניתן למתוח בעזרתו מתכות אל-ברזליות.

דף מוצר

שמן למתיחה של מתכות ברזליות, כולל נירוסטה. מתאים לפעולות כגון כבישה, חיתוך, מתיחת חוטים וצינורות, ניקוב וכיפוף. מכיל תוספים מיוחדים למניעת הדבקות המתכות לתבניות, ולמניעת היווצרות כתמים וחלודה בין פרוסות המתכת. ניתן להשתמש בטרפיל 228 כמו שהוא או בעירבוב עם מים )עד 30%(. ליישום בהתזה, טבילה או הברשה.

דף מוצר

שמן ישיר לחיתוך ולעיבוד שבבי, רב שימושי, לכל סוגי המתכות הצהובות, הסגסוגות ופלדות קשות. מכיל תוספים על בסיס כלור ותוספי EP לעבודה בלחצים מוגברים.

דף מוצר

שמן חיתוך ישיר המיועד לעיבוד ניקל וסגסוגות נדירות ומיוחדות, כגון: MEILLECHORT, MONEL וכד'. מכיל רמה גבוהה מאד של תוספים על בסיס כלור ושמן בסיסי בצמיגות נמוכה. מתאים גם לעיבוד מתכות צהובות כמו אלומיניום ונחושת.

דף מוצר

שמני חיתוך רב-שימושיים, המשמשים לפעולות שיבוב ברוב סוגי המתכות הברזליות והפלדות. מורכבים משמנים מינרליים מעולים, שומנים מגופרים )מכילי גופרית( וגופרית פעילה, לפעולה בעומסים מוגברים.

דף מוצר

שמן צמיג שחור, בעל תכולת גרפיט גבוהה לחישול חם של מתכות ברזליות קשות. מכיל חומרים מיוחדים למניעת חימצון, ולייצוב תרחיף הגרפיט, כך שאין חשש למשקעים על גבי החלקים או המכונות. פבארול 596 מוריד חיכוך בעת החישול, ומביא לגימור שטח מעולה, כך שמאפשר עבודה בלחצים נמוכים.

דף מוצר

שמן חיתוך ישיר )אינו מתמוסס במים( ובעל צמיגות נמוכה. חודר לנקבוביות הנמצאות במתכות, לשמן ומקרר בצורה יעילה יותר מאשר שמנים צמיגים, יחד עם זאת מונע שחיקה של כלי העיבוד ומנקה היטב את פני שטח המתכת.

דף מוצר

פרפול 32 ופרפול 34 הינם שמני חיתוך המומלצים לשימוש נרחב של פעולות חיתוך במכונות ובכל סוגי הפלדות.

דף מוצר
הקטלוג המלא

מוצרים תעשייתיים
מוצרים אוטומוטיביים
חומרי ניקוי וכימיקלים
שמנים לתעופה
שמני ימיה
עמוד הבית
פרופיל החברה
קטלוג מוצרים
תמיכה באיכות הסביבה
בטיחות בעבודה
המוצרים שלנו
מרכז מכירות
לוח מודעות
צור קשר
ENGLISH
2009 כל הזכויות שמורות דלק שמנים ת.ד. 31 לוד מיקוד 71100 | 08-9270888 פקס: 072-2770660 | deleklubes@deleklubes.com

פותח על ידי אפריקום מערכות  Symbols עיצוב ופרסום