התחבר
פנה לנציג שירות למענה מקצועי
שם דוא"ל
שלחו


משחות סיכה איכותיות, על בסיס מסמיך "ליתיום-קומפלקס" חדיש ומתקדם. המשחות מתאימות לשימוש במגוון רחב של ישומים, כולל מקומות בהם הטמפרטורות ועומסי העבודה מוגברים. הן בעלות נקודות טפטוף גבוהות וכושר נשיאת עומסים מעולה.

דף מוצר

סדרת משחות הסיכה לתחבורה של "דלקול" מכילה מגוון רחב מאד של מוצרים, בעלי דרגות סמיכות שונות, עם או בלי תוספות חומרי סיכה יבשים, המתאימות לכל הישומים התחבורתיים.

דף מוצר

סדרת משחות הסיכה לתחבורה של "דלקול" מכילה מגוון רחב מאד של מוצרים, בעלי דרגות סמיכות שונות, עם או בלי תוספות חומרי סיכה יבשים, המתאימות לכל הישומים התחבורתיים.

דף מוצר

משחות סיכה ננו גריז SEP 2/ EP 2 הינם משחות איכותיות, על בסיס מסמיך "סבון ליטיום" חדישות ומתקדמות המכילות תוסף מיוחד )על בסיס טונגסטן די סולפיד( אשר יוצר לפי שיטת ננו טכנולוגיה. המשחה מתאימה לשימוש במגוון רחב של יישומים, כולל מקומות בהם הטמפרטורות ועומסי העבודה מוגברים. הינם בעלות כושר נשיאת עומסים מעולה. מהי הטכנולוגיה?: הפיכה תרכובות טונגסטן באמצעות תהליך ננו טכנולוגיה מורכב,למולקולות בעלות חוזק ותכונות שימון מהטובים ביותר בעולם הידועים כיום. מהי ההמצאה?:מיליארדי כדוריות אנאורגניות )אלפית של מיקרון( הבנויות שכבות שכבות ומספקות תכונות סיכה מעולות.החלקיקים יציבים ,חזקים מאוד ואינם מכילים גופרית חופשית האסורה לשימוש.

דף מוצר

משחת סיכה ננו גריז אולטרה EP 2 הינה משחה איכותית, על בסיס מסמיך "ליתיום-קומפלקס" חדיש ומתקדם המכילה תוסף מיוחד )על בסיס טונגסטן די סולפיד( אשר יוצר לפי שיטת ננו טכנולוגיה. המשחה מתאימה לשימוש במגוון רחב של יישומים, כולל מקומות בהם הטמפרטורות ועומסי העבודה מוגברים. היא בעלת נקודת טפטוף גבוה וכושר נשיאת עומסים מעולה. מהי הטכנולוגיה?: הפיכה תרכובות טונגסטן באמצעות תהליך ננו טכנולוגיה מורכב,למולקולות בעלות חוזק ותכונות שימון מהטובים ביותר בעולם הידועים כיום. מהי ההמצאה?:מיליארדי כדוריות אנאורגניות )אלפית של מיקרון( הבנויות שכבות שכבות ומספקות תכונות סיכה מעולות.החלקיקים יציבים ,חזקים מאוד ואינם מכילים גופרית חופשית האסורה לשימוש.

דף מוצר
עמוד הבית
פרופיל החברה
קטלוג מוצרים
תמיכה באיכות הסביבה
בטיחות בעבודה
המוצרים שלנו
מרכז מכירות
לוח מודעות
צור קשר
ENGLISH
2009 כל הזכויות שמורות דלק שמנים ת.ד. 31 לוד מיקוד 71100 | 08-9270888 פקס: 072-2770660 | deleklubes@deleklubes.com

פותח על ידי אפריקום מערכות  Symbols עיצוב ופרסום