התחבר
פנה לנציג שירות למענה מקצועי
שם דוא"ל
שלחו


שמנים רב-תכליתיים לתמסורות ומערכות עזר בטרקטורים ובכלי תחבורה אחרים. מיועדים ליישום במגוון רחב של ציוד ומערכות.

דף מוצר

השמנים אוניטרק 100 ואוניטרק 150 הינם שמנים רב-תכליתיים לטרקטורים וכלי תחבורה אחרים. שמנים מיוחדים אלו מתאימים ליישום במגוון גדול של מכלולים ומערכות, וביניהם: מנועי בנזין ודיזל, תמסורות, תיבות הילוכים, סרנים, הינעים, מערכות הידראוליות ומערכות הידרוסטטיות. הם מוגדרים כ- STUO. שמנים אוניברסליים, רב-שימושיים לטרקטורים. השימוש בשמנים אוניטרק 100 ואוניטרק 150 מאפשר חיסכון לוגיסטי עצום. אותו שמן מתאים לכל המערכות. כך ניתן לחסוך מלאים של שמנים שונים ולמנוע טעויות של הכנסת שמן לא מתאים למערכת כלשהי. שמני אוניטרק 100 ואוניטרק 150 עמידים בפני התחמצנות והתיישנות. הם מונעים שחיקה ובלאי בכל המערכות, ונותנים מענה לבעיות הסיכה של כל מכלול ומכלול. אוניטרק 100 ואוניטרק 150 הינם רב-דרגתיים, ליישום בכל ימות השנה.

דף מוצר

שמן מיוחד למערכות הידראוליות ותמסורות בטרקטורים מסוג CASE, JCB FORD ,MESSEY FERGUSON, וכו'. מתאים לשימוש גם בהינעים, בסרנים, ובמערכות הידראוליות והידרוסטטיות בציוד של היצרנים האלו, וכן יצרני טרקטורים אחרים.

דף מוצר

שמני הממסרה מסידרת CATO-4 פותחו במיוחד לשימוש בתמסורות המצויות בציוד ובכלי רכב של חברת CATERPILLAR.

דף מוצר

שמן דלקול ממסרה ננו CATO-4-50 פותח במיוחד לשימוש בתמסורות המצויות בציוד ובכלי רכב של חברת CATERPILLAR. השמן הותאם לחומרי המבנה של תמסורות אלו: מתכות, אטמים וחומרי חיכוך במצמדים, וכן למאמצי העבודה האופייניים להם. שמן זה מכיל תוסף מיוחד )על בסיס חלקיקי טונגסטן די סולפיד בגודל של אלפית המיקרון( מצטיין בעמידות בפני התחמצנות והתיישנות, גם בעת עבודה בעומס גבוה ובחום. השמן מונע בלאי ושחיקה ומאפשר פעולה חלקה גם בתנאים של עומס ולחץ גבוהים ביותר. תכונות החיכוך והסיכה המיוחדות של שמן דלקול ממסרה ננו 50CATO-4- מקנות לו ביצועים מעולים בכל משטרי העבודה בהן פועלות תמסורות בציוד עפר ומכני כבד, כולל תנאי עומס מכסימליים. הם מורידים שחיקה ובלאי בתמסורות ובכך מאריכים את חייהן. הם גם משמרים את המכלולים בפני חלודה וקורוזיה

דף מוצר

משחת סיכה לקטפות כותנה. המשחה חצי נוזלית חדישה, על בסיס סבון ליתיום, ומיועדת לסיכוך אצבעות בקטפות כותנה.

דף מוצר
עמוד הבית
פרופיל החברה
קטלוג מוצרים
תמיכה באיכות הסביבה
בטיחות בעבודה
המוצרים שלנו
מרכז מכירות
לוח מודעות
צור קשר
ENGLISH
2009 כל הזכויות שמורות דלק שמנים ת.ד. 31 לוד מיקוד 71100 | 08-9270888 פקס: 072-2770660 | deleklubes@deleklubes.com

פותח על ידי אפריקום מערכות  Symbols עיצוב ופרסום